Bariyer & Otopark

Bariyer & Otopark

Enerji 100 - 240 V AC
Güç Tüketimi 180 W
Gövde 1,5 mm 304 kalite paslanmaz çelik veya saç üzeri elektrostatik boya
Çalışma Isısı (-20), (+60) C
Ebatlar 102 cm x 25 cm x 39 cm
Kol Uzunluğu 3-4,5-6 m ve ara uzunluklar
Uzaktan Kumanda Butonlu (30m) veya keyless (3m) uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Araç anahtarlığına takılan veya araçta herhangi bir noktaya bırakılan keyless kumanda modülü sayesinde bariyere 3m yaklaşıldığında, bariyer aracı tanır ve herhangi bir tuşa basılmaksızın geçiş sağlanır. Bir bariyere 1 - 500 adet butonlu veya keyless kumanda tanıtılmaktadır.
Buton Kontrol bariyer tek veya çift buton kontrolü ile de çalışmaktadır. Tek buton kontrolünde, butona her basılışta bariyer bir sonraki hareketini yapar. (Açıksa kapanır, kapalı ise açılır.) Çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayarlı butonlar bulunmaktadır.
Zaman Kontrol bariyer açıldıktan belirli bir süre sonra otomatik kapanması isteniyorsa, istenilen süreye ayarlanabilen zaman kontrolü bulunmaktadır.
Access Kontrol Geçiş tetiklemesi için kuru kontak, ya da 3-50 V dc darbe, TTL, CMOS ya da RS232-RS422-485 ile direkt PC kontrollü kullanılabilir. Tek PC ile 256 adet bariyer kontrol edilebilir. Her türlü acces kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilir.
Sensor Kontrol Araç geçişi sırasında aracın bariyer kolu altında durması halinde, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından, kapanması için tetiklenmesi durumunda dahi, kolun aşağı hareketi güvenlik sensoru sayesinde engellenir. Araç geçişini tamamladığında sistem hafızasında beklettiği kapanma işlemini gerçekleştirir. Kamyon ve tırlar için ek emniyet sensoru kullanılmaktadır.
Akıllı Kol bariyer kolu aşağı ve yukarı hareketi sırasında kendisine dokunan bir cismi hissetme ve buna göre tepki gösterme özelliğine sahiptir. Emniyet sensoru dışında kalan durumlarda, bariyer kolunun aşağı hareketi sırasında altında kalan bir maddeyi algılaması ve otomatik yukarı hareket alma süresi 0,7 sn dir. bariyer kolunun yukarı hareket sırasında hareket yönündeki cismi algılaması ve durma süresi 0,3 sn. dir. Kolun çarpma durumunda kırılabilir üretilmesi mümkündür.
Sistem Elekronik devre mikroprosesör kontrollu olarak tasarlanmıştır. Elektronik devre üzerinde tüm opsiyonel özellikler kullanıma hazırdır. Çevre bağlantıları takılarak sistem her zaman masrafsızca geliştirilebilir.
Akü bariyer sisteminde opsiyonel olarak sunulan akü ve akü şarj ünitesi sayesinde, elektrik kesilmesi durumda 250 açma-kapama ile sistem kesintisiz çalışmaya devam eder.
İkaz Lambası Opsiyonel;bariyer kolunun aşağı ve yukarı hareketi sırasında cihaz üzerinde bulunan flaşör ikaz lambası kol hareketini tamamlayana kadar yanıp söner.
Reflektör bariyer kolu üzerinde gece görülebilen reflektör kırmızı bantlar ve " STOP" yazısı bulunmaktadır.
Acil Mod Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.
Ekstra Müşteri isteklerine bağlı olarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. İhtiyaca göre uygun çözümler üretilebilir.
Özel Tasarım Özgün tasarımı ile kapalı ve dış mekanlar için dekoratif bir görünüm sunar.
Garanti Sistem iki yıl süre ile garantilidir.
Teknik Servis Tüm Türkiye dahilinde, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetler ve Balkanlarda uzman, kaliteli, hızlı ve kesintisiz teknik destek.
Montaj Montaj kiti sayesinde kolay ve hızlı montaj yapılır.

PERKOTEK OTOPARK BARİYERİ

bariyer kapi,bariyer sistemleri,butonlu bariyer ,düğmeli bariyer ,güvenlik bariyer ,manuel bariyer ,otomatik bariyer ,otomatik otopark ,otopark bariyer ,otopark bariyer sistemi ,otopark bariyer sistemleri ,otopark güvenlik sistemleri ,otopark kapı ,otopark sistemi ,otopark sistemleri ,uzaktan kumandalı bariyer ,Uzaktan Kumandalı bariyer,Boton kontrollü bariyer, Site için bariyer sistemi, Fabrika giriş bariyeri, Kalkan bariyer, Road blocker,Trafik Bariyer Sistemleri, Otopark Sistemleri, Trafik Bariyerleri, Alarm Sistemleri.