Dijital Video Kaydediciler

Kontrol Birimi

Lensler

Network Çözümler

L6323-BP

650 TVL Çözünürlüklü Vandal Proof Dome Kamera

L6323-BP

MEGA LENS

Normal lenslerden yüksek çözünürlüğe sahip lensi sayesinde yüksek kalitede görüntü elde eder.

GELİŞMİŞ HAREKET ALGILAMA

Gelişmiş harket algılama ile, sahne önündeki tüm hareketler analiz edilir, yönlü ya da sabotaja yönelik hareketler belirlenir.

650 TVL YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK

TVL analog kamera tarafından ürtetilen görüntü işaretinin tanımlayabildiği maksimum çözünürlüğü tanımlayan kısaltmadır. LG yeni nesil kameralar 650TVL yüksek çözünürlüklerde OLPF filtreleri ile gece ve gündüz performanslarını en üst düzeye çıkararak keskin görüntü sağlarlar.

3-AKS MEKANİZMA

3 Akslı mekanizma sayesinde dome kameranın montaj yönü önemini kaybeder. Bu özellik sayesinde montaj sonunda istenilen görüntü açısı kusursuz olarak sağlanır

VANDAL PROOF / IP66

Dış etkenlerden kaynaklanacak açık atmosfer etkileri ve vandalizm kaynaklı darbelerden korur.

WDR

Yüksek karşıtlık içeren sahnelerde tüm detayları farkedilebilir kılar.

ICR GECE&GÜNDÜZ

ICR Gece&Gündüz mekanizmasına yeni adapte edilen sensör, filtrenin yerine kolayca karar verebilmektedir. Bunun sonucunda da daha fazla doğruluk oranı ve güvenilir gece/gündüz geçişleri sağlanmaktadır.

RENK YAPILANDIRMA

LG XDI çipi sayesinde dünyanın en iyi renk yapılandırma özelliğine sahiptir. Kameralarında tanımlayabildiği renk aralığında, şuana kadar ulaşabilen olmamıştır. Dünyadaki tüm renkleri simmile etmek amacı ile kullanılan Macbeth Charttındaki 24 renkten 20'sini tanımlayarak rekora imza atmaktadır. Bu sayede kamera skalasındaki tüm renkleri tüm canlılığı ile ekrana yansıtabilmektedir.