Dijital Video Kaydediciler

Kontrol Birimi

Lensler

Network Çözümler

LSR300P-DA

540 TVL Çözünürlüklü IR Kamera

LSR300P-DA

ÖZEL ALAN MASKELEME

Sahnede bulunan ve kayıtlara girmesi, izlenilmesi istenilmeyen, özel hayatın mahremiyetine dair alanların maskelenmesidir. Bu sayede özel hayata saygı ilkesi korunur.

VARIFOCAL LENS

Odak uzaklığı değiştirilebilen lensi sayesinde, çok geniş açı ile sahnenin tümüne hakim olabilirken, çok dar açı ile de sahnede detayları yakalayabilir. Aynı kamera hem asansör gibi küçük sahnelerin gözetlenmesinde hem de koridor gibi uzun sahnelerin gözetlenmesinde kullanılabilirç

IR LED

Kameralar, insan gözünün göremediği kızıl ötesi ışınları görebilirler. Bu sayede, insan gözünün göremediği sahneleri, monitörde görünür kılarlar. Kamera ile tümleştirilen IR LED'ler hiç ışık olmayan ortamlarda bile sağlıklı görüntü alınmasını sağlarlar.

540 TVL YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK

TVL analog kamera tarafından ürtetilen görüntü işaretinin tanımlayabildiği maksimum çözünürlüğü tanımlayan kısaltmadır. LG yeni nesil kameralar 540TVL yüksek çözünürlüklerde OLPF filtreleri ile gece ve gündüz performanslarını en üst düzeye çıkararak keskin görüntü sağlarlar.

VANDAL PROOF / IP66

Dış etkenlerden kaynaklanacak açık atmosfer etkileri ve vandalizm kaynaklı darbelerden korur.

ICR GECE&GÜNDÜZ

ICR Gece&Gündüz mekanizmasına yeni adapte edilen sensör, filtrenin yerine kolayca karar verebilmektedir. Bunun sonucunda da daha fazla doğruluk oranı ve güvenilir gece/gündüz geçişleri sağlanmaktadır.