Dijital Video Kaydediciler

Kontrol Birimi

Lensler

Network Çözümler

LT923P-B

x37 Optik PTZ Dome Kamera

LT923P-B

UTO TRACKING

Kamera sahnesinde harket etmeye başlayan nesnesin / kişinin, kameranın görüş alanından çıkıncaya kadar takip edilmesidir. Bu sayede, gözetlenen alandaki hareketlilikler, en ince detayına kadar izlenebilir.

540 TVL YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK

TVL analog kamera tarafından ürtetilen görüntü işaretinin tanımlayabildiği maksimum çözünürlüğü tanımlayan kısaltmadır. LG yeni nesil kameralar 540TVL yüksek çözünürlüklerde OLPF filtreleri ile gece ve gündüz performanslarını en üst düzeye çıkararak keskin görüntü sağlarlar.

X37 OPTİK ZOOM

Uzak nesneleri, lens dizisi ile optik olarak yakınlaştırark detayları yakalamayı sağlar. Preset noktaları sayesinde önceden belirlenmiş zoom mertebelerine hızlı erişim ile hareketli nesnelerin yakanlanması kolaylaşır.

VANDAL PROOF / IP66

Dış etkenlerden kaynaklanacak açık atmosfer etkileri ve vandalizm kaynaklı darbelerden korur.

PRESET / TUR / PATTERN

PTZ kamerların en önemli özelliğidir. Bu özellik sayesinde yarı küresel tüm uzayı en ince detayına kadar gözlemlemek mümkündür. 128 preset noktası ile tüm noktalar sıra ile kayıt altına alınabilir, tur özelliği ile preset noktaları sıra le geçilebilir ya da kameraya devriye şeklinde izleme görevi verilebilir. Pattern ile önceden kaydedilmiş kompleks turlar tanımlanarak, kameranın otomatik olarak icra etmesi sağlanır.

WDR

Yüksek karşıtlık içeren sahnelerde tüm detayları farkedilebilir kılar.

ICR GECE&GÜNDÜZ

ICR Gece&Gündüz mekanizmasına yeni adapte edilen sensör, filtrenin yerine kolayca karar verebilmektedir. Bunun sonucunda da daha fazla doğruluk oranı ve güvenilir gece/gündüz geçişleri sağlanmaktadır.

SENS-UP / EIS / 3D-DNR

XDI-II teknolojisi ile Full HD görüntü izleyebilir ve Sens-up, EIS ve 3D-DNR gibi özellikler uygulanabilir. EIS ile sarsıntı kaynaklı görüntü bozulmalarının önüne geçilir, Sens-up ile yeterli ışığın olmadığı sahnelerde ışık miktarı elektronik olarak arttırılırken 3D-DNR ile bu yapay kuvvetlendirmeden doğan gürültü ve hareketli nesnelerin arkada bıraktığı izler ortadan kaldırılır.