Personel Devam Kontral Takip Sistemleri(PDKS)

Personelinizin veya müşterilerinizin giriş çıkış saatlerini ve mesai ücretlerini hesaplamak ve maaş bordrosuna ekletebilmek ve molalarda zil çaldırtmak , kapı bariyerini açtırtmak için kullanılan çok amaçlı cihazlardır.

PDKS yazılım programı: Bu yazılım programı cihazdan ayrı verilmektedir. Bu yazılım ile birlikte maaş,mesai,avans,bordro hesaplamaları yapılmaktadır.

1.Parmak izli sistem: Kişilerin parmaklarını önceden tanıtıyorsunuz ve cihaz okuduğunda bilgisayara giriş çıkış saatini vaya kapıyı açmasını sağlamaktadır.
2. parmak izli ve şifreli sistem: Kişilerin parmaklarını okutarak veya şifre vererek giriş veya çıkış yapmalarını sağlar. İki amaçlı da kullanılabilinir
3. Kartlı geçiş sistemi: Kişilere kart verilmektedir.Kullanım amacına yönelik proximity,barkodlu manyetikli,chipli ,fotoğraflı ya da logolu olarak basılmaktadır.
Personel,öğrenci, müşteri,ziyarteçi vb olarak kullanılmakatdır. Cihaz kartı okuduğunda giriş çıkış saatinizi veya kapıyı açmayı sağlayacaktır.
4.Parmak izli ve kartlı sistem: Bu cihaz iki amaçlı da kullanılmaktadır. Hem kişilerin parmağını okutabilir ya da kartlı olarak cihazı kullanabilirler.
5.iris göz taramalı sistem: Kişilerin daha önceden tanıtılımış gözlerine göre ,sistem çalışmakatdır
6. Yüz tanıma sistemi: Kişilerin daha önceden kayıt yapılmış yüzlerine göre sistem çalışmaktadır.